Mumbai, Maharashtra
GST No. 27ABXFM1168P1Z9
Call 07942873370 89% Response Rate
Send Enquiry
| Color | Silver |
| Diameter | 25 mm |
| No of Flutes | 2 |
| Usage/Application | Milling Cutters |
| End Type | Square End |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Color | Silver |
| Diameter | 25 mm |
| Usage/Application | standard |
| End Type | Square End |
| Grade | standard |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Diameter | 25 mm |
| Color | Silver |
| No of Flutes | 2 |
| Usage/Application | STANDARD |
| End Type | Square End |
View Complete details