Mumbai, Maharashtra
GST No. 27ABXFM1168P1Z9
Call 07942873370 89% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Material | Carbide |
| Brand | Korloy |
| Usage/Application | Industrial |
| Coating | CVD |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Size | 1mm |
| Type | Straight Shank |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 30 mm |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Carbide Tipped |
View Complete details